تبلیغات
سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان - تمسک به آرمان‌های انقلاب راه برون رفت جامعه جهانی از خلاء معنویت است

سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان
 
این بلاگ منحصراًدر پیرامون مطالب مذهبی به ویژه پیرامون امام عصر(عج) می باشد

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان:

تمسک به آرمان‌های انقلاب راه برون رفت جامعه جهانی از خلاء معنویت است
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: امام خمینی (ره) معتقد بودند تمسک به رهنمودها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، راه برون رفت جامعه جهانی از خلاء معنویت فراگیر شده است.
محمدرضا شیرالی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، بیان داشت: متاسفانه نگاه به بیرون و تکیه بر راه حل های آزمون پس داده غربی برای حل مشکلات داخلی در دولت حاکم روبه افزایش است، فارغ از اینکه این نگاه تداوم زیادی نخواهد داشت و بزودی ناکارآمدی آن اثبات خواهد شد این نگرش پرتگاهی است که عده ای را در سال های گذشته به دام خود کشیده است و امروز شاهد خوش رقصی آنان در شبکه های معاند با نظام هستیم.
وی افزود: مسئولان تراز انقلاب اسلامی امروز باید پایبند به اقتدار و تلاش برای ساخت مستحکم نظام از درون و با استفاده از نیروهای داخلی باشند؛ چرا که تکیه بر بیگانه نخواهد توانست انقلاب را در مسیر پیشرفت و الگوسازی اسلامی-ایرانی نگه دارند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: آن چیزی که به عنوان شاخصه اصلی تحلیل انقلاب باید به آن توجه شود رشد و شکوفایی استعدادهای بومی و نیروهای متخصص و متعهد به انقلاب اسلامی است، امروز انقلاب اسلامی بر دوش جوانان انقلابی استوار است و کاستی ها و عقب نشینی بعضی از مسئولان و نسل اولی های انقلاب بدست آنها جبران می شود.
شیرالی ادامه داد: پیشنهاد دلسوزانه ما به دولت این است که دغدغه و فکر خود را بر یافتن ظرفیت ها و شکوفا کردن استعدادهای فراوان بومی قرار دهد.
نباید به انقلاب اسلامی به دید تغییر یک رژیم نگریست
وی با بیان اینکه توان گفتمانی انقلاب پس از گذشت 35 سال در حدی است که هیچ رقیبی ندارد و روز به روز شاهد رشد روز افزون آثار و برکات آن در جهان هستیم، افزود: این درحالی است که جامعه شناسان در تحلیل انقلاب ها دهه چهارم انقلاب را دهه نزول و افت روحیه انقلابی می دانند؛ اما جوانان انقلابی ما امروز مجهز به سلاح علم و تقوا پرچمدار میدان مبارزه هستند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: این انقلاب به رهبری امام خامنه ای هیچ گاه عقب گرد نخواهد داشت و تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نخواهند توانست این انقلاب را از مسیر رسیدن به هدف نهایی اش یعنی تحقق تمدن نوین اسلامی بازدارد.
شیرالی بیان داشت: نباید به انقلاب اسلامی به دید تحول یک رژیم و استقرار یک حکومت دیگر نگریست مساله و مقوله انقلاب شکستن تابوی 2500 ساله شاهنشاهی به عنوان نماد طاغوت و استقرار حکومت حقه الهی و علوی است امام خمینی (ره) به عنوان رهبر انقلاب وسعت نگاه و جامع نگری در مسائل داشتند و معتقد بودند تمسک به رهنمودها و آرمانهای انقلاب اسلامی راه برون رفت جامعه جهانی از خلاء معنویت فراگیر شده، است.
طبقه بندی:
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 بهمن 1392 توسط عاشقان مهدی(عج)