تبلیغات
سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان - اظهارات «شرمن» حاصلی جز تداوم ناکامی‌های آمریکا ندارد

سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان
 
این بلاگ منحصراًدر پیرامون مطالب مذهبی به ویژه پیرامون امام عصر(عج) می باشد

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد
اظهارات «شرمن» حاصلی جز تداوم ناکامی‌های آمریکا ندارد
افخم گفت: این اظهارات حاصلی جز تداوم ناکامی های آمریکا در چندین سال گذشته که رییس جمهوری آمریکا نیز بدان اذعان کرده است، ندارد.

به گزارش گروه بین الملل «خبرگزاری دانشجو» به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه، مرضیه افخم اعلام کرد که تیم مذاکره‌کننده با ایستادگی در مقابل زیاده‌طلبی‌ها به هیچ وجه نخواهند گذاشت موضوعاتی خارج از بحث هسته‌ای در مذاکرات نهایی مطرح شود.
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات "وندی شرمن" اعلام کرد که مقامات آمریکایی حتما می‌دانند که زیاده‌خواهی‌ها و توهمات جایگاهی در مذاکرات ندارد.
 
آمریکایی ها می دانند که این اظهارات حاصلی جز تداوم ناکامی های آمریکا در چندین سال گذشته که رییس جمهوری آمریکا نیز بدان اذعان کرده است، ندارد.
 
وی ادامه داد: هیات مذاکره کننده ایرانی اجازه نخواهد داد که دستاوردهای علمی مردم ایران خدشه دار شود و با ایستادگی در مقابل زیاده طلبی ها به هیچ وجه نخواهند گذاشت موضوعاتی خارج از بحث هسته ای در مذاکرات نهایی مطرح شود.
 
وندی شرمن معاون سیاسی وزیر امور خارجه آمریکا و رییس هیات مذاکره کننده این کشور در گروه 1+5 در پاسخ به سوالی در کمیته بانکی سنا در مورد امکان وضع تحریم های جدید علیه ایران به بهانه تروریسم گفته است که کنگره از نظر تئوریک می تواند تحریم های جدیدی را علیه این کشور وضع کند. باید ببینیم ادبیات ویژه مورد استفاده در این تحریم ها چیست.
 
وی گفته است: تنها تعهدی که ما در این توافق داده ایم این است که تحریم جدیدی در ارتباط با پرونده هسته ای وضع نکنیم.
طبقه بندی:
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 بهمن 1392 توسط عاشقان مهدی(عج)