تبلیغات
سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان - از فردا هوا به تدریج گرم می شود/ خداحافظی کشور با برف و باران

سایت رسمی هیئت عاشقان آل یاسین(ع)لیالمان
 
این بلاگ منحصراًدر پیرامون مطالب مذهبی به ویژه پیرامون امام عصر(عج) می باشد
 از فردا هوا به تدریج گرم می شود/ خداحافظی کشور با برف و باران
مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی برف و باران امروز پنج شنبه به تدریج از کشور خارج می شود.

به گزارش گروه اجتماعی «خبرگزاری دانشجو»، احد وظیفه گفت: امروز در مناطق غربی کشور،مرکز،جنوب غربی،دامنه های البرز و نیمه شرقی کشور بارشها به صورت برف و باران ادامه دارد؛ در استان‌های لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان، غرب استان فارس و آستارا برف می بارد.

 

به گفته مدیرپیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بعدازظهر امروز به تدریج سامانه بارش از سمت غرب کشور خارج می شود و از میزان بارشها کاسته می شود: قسمت‌های جنوبی استان خوزستان، جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان امروز بارانی خواهند بود و امروز در برخی نقاط کشور همانند اصفهان، مرکزی، قم، تهران، یزد، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، جنوب استان خراسان جنوبی و آستارا نیز شاهد بارش پراکنده برف خواهیم بود، اما میزان بارش‌ها در این نقاط بسیار خفیف است .

 

وی در مورد بارش برف در استانهای شمالی گفت: حداکثر تا بعد از ظهر امروز برف به طور پراکنده در استانهای شمالی می‌بارد، اما عمده بارش ها در استان گیلان است، به هرحال به طور کلی بارش‌ها در این نقاط قطع می‌شود. اواخر امروز به تدریج سامانه برف و باران از کشور خارج می شود و از روز جمعه به بعد روند تدریجی افزایش دما اتفاق می افتد.

 

 

وی درباره سردترین نقاط کشور هم گفت: سردترین استان اردبیل است که امشب به منفی 19 درجه می رسد. گرمترین استان هم بوشهر با 18 درجه بالای صفر است. هوای تهران امروز 4 درجه زیر صفر است که شب به 8 درجه می رسد و در تهران فیروزکوه دمای بسیار پایینی دارد.

طبقه بندی:
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 17 بهمن 1392 توسط عاشقان مهدی(عج)